top of page
zegar zdrowia.jpg

Witam serdecznie i zapraszam do skorzystania z moich usług. Wystarczy napisać do mnie wiadomość email lub zadzwonić, przechodząc do zakładki Kontakt.
Po umówieniu się na konkretny rodzaj usługi oraz termin, należy wpłacić kwotę wybranej usługi na konto bankowe. Dane do dokonania przelewu wraz z opisem będą znajdowały się w odpowiedzi na Państwa wiadomość meilową lub otrzymacie wiadomość zaraz po zakończeniu rozmowy na adres email lub w formie wiadomość na WhatsApp.

smoothie-3697014_1920.jpg

Krótka porada zdrowotna online
Cena : 100 zł

Porada zdrowotna będzie trwała około 30 minut, dowiesz o ważnych aspektach swojej zmiany trybu życia

 

Pełna Konsultacja Online
Cena: 150 zł

Konsultacja zdrowotna, kliniczna oraz porady podane będą podczas rozmowy i wysłane również częściowo meilem. Czas trwania naszej rozmowy to około 45 minut. Jeżeli to nie wystarczy i rozmowa zrobi się bardzo ciekawa z pewnością pobędę z tobą trochę dłużej w trakcie tej rozmowy drogi kliencie.

3x Konsultacja Online z dodatkowymi podpowiedziami, rozpisanymi dietami oraz planem żywieniowym.

Cena : 300 zł
W tej ofercie wykupienie 3 sesji ze mną będzie równoznaczne z  dodatkowymi wskazaniami podpowiedziami oraz krótkim planem dietetycznym składający się z kilku różnych aspektów

Jest to najbardziej skuteczne i optymalne rozwiązanie. Podczas 3 sesji lepiej poznam twoje nawyki, trudności oraz nasze wyniki wspólnej pracy będą jeszcze bardziej wydajne.

bottom of page